NEMOSTAV - stavební firma Říčany

O firmě NEMOSTAV

O firmě NEMOSTAV

Představení firmy NEMOSTAV - stavíme nemovitosti s. r. o.


Ve stavebním oboru působíme již od roku 1998. Mnoho let jsme jako sdružení fyzických osob (živnostníků) sbírali zkušenosti, vyhledávali zručné řemeslníky a kvalitní dodavatele. V roce 2016 jsme se rozhodli výsledky naší dlouhodobé činnosti zastřešit pod nově založenou právnickou osobu, firmu NEMOSTAV.


Za dobu naší působnosti máme za sebou již řadu dokončených stavebních projektů, od výstavby celých rodinných domů na klíč, přes realizaci půdních vestaveb, rekonstrukce komerčních objektů, bytů a zahrad, až po zcela drobné úpravy v domácnostech.Žádná zakázka pro nás není příliš malá. Naším cílem je splnit očekávání každého zákazníka a to v co možná nejkratším čase a za přijatelnou cenu. Neváhejte nás kontaktovat, rádi s Vámi probereme Vaše představy a připravíme Vám nezávaznou cenovou kalkulaci.

  • Máme více jak 18 let zkušeností ve stavebnictví
  • Máme za sebou desítky dokončených realizací  
  • Aktivně vyhledáváme nové technologie a uplatňujeme je v praxi
  • Neustále se učíme a zdokonalujeme
  • Na každé zadání vymyslíme řešení
  • Respektujeme domluvené ceny a termíny


Spolupracujeme s mnoha skvělými odborníky ve svých oborech, ať jsou to zedníci, obkladači, tesaři, truhláři, elektrikáři, instalatéři, topenáři, máme specialistu na financování, projektanta, interiérového architekta a mnoho dalších spolupracovníků. 

Stavební rozpočty připravujeme v profesionálním software RONET. http://www.netdatasoft.cz