NEMOSTAV - stavební firma Říčany

Stavební činnost

Stavební činnost

Stavba nových objektů na klíč


Naší stěžejní činností je nová výstavba. Specializujeme se na občanskou bytovou výstavbu, tady hlavně stavby rodinných domů. V této oblasti máme opravdu bohaté zkušenosti a proto jsme schopni našim zákazníkům zodpovědně pomoci s výběrem  pozemku, vhodné konstrukce domu i použitých materiálů. Spolupracujeme s architektem i s designery a ve spolupráci s nimi jsme schopni vždy nalézt optimální řešení, přestože má každý zákazník zcela jiné požadavky a potřeby. 

    Pro naše klienty nabízíme řešení tzv "na klíč", tedy od vyřízení všech dokladů k získání stavebního povolení, přes samotnou stavbu až po kolaudaci domu, včetně veškerých úprav okolí domu, zahrady a oplocení. Přestože stavíme převážně z klasických stavebních materiálů (cihly, porobeton, beton), mnohdy co do rychlosti výstavby konkurujeme různým stavebnicovým systémům, nebo dřevostavbám a to zejména díky obsáhlým zkušenostem v tomto oboru, spolupráci s kvalitními dodavateli a preciznímu plánování staveb.

Ostatní stavební práce

Kromě stavby nových objektů provádíme i další stavební práce, jako rekonstrukce, zateplování, půdní vestavby, přístavby, různé úpravy zahrad, oplocení a mnoho dalšího. Zastáváme názor, že nic není nemožné a že pro každý požadavek nalezneme optimální řešení. S našimi zákazníky jsme během všech prací v úzkém kontaktu, všechny fáze stavby důkladně konzultujeme a vždy se snažíme dbát na dodržování stanovených rozpočtů a přislíbených termínů staveb. 


Stavební rozpočet Vám rádi zpracujeme zdarma v profesionálním software pro rozpočtování RONET. Pro přesnější stanovení ceny vždy doporučujeme stavebníkům k poptávce připojit i výkaz výměr od projektanta.